Pauli epistola ad Philemonem speciminis loco ad fidem versionum orientalium veterum una cum earum textu originali graece
edition published: 2019-10-21Z
availability: Distributed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License. (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/)

Jul. Henr Petermann, Pauli epistola ad Philemonem speciminis loco ad fidem versionum orientalium veterum una cum earum textu originali graece, https://biblia-arabica.com/bibl/CEL5Y5NY, https://www.zotero.org/groups/biblia_arabica/items/CEL5Y5NY, https://www.zotero.org/groups/538215/items/CEL5Y5NY, http://www.worldcat.org/oclc/264998311, Berlin, Sumptibus C.G. Lůderitz, 1844, An edition of Philemon from many manuscripts and printed editions, layed out in horizontal lines below on another.

Petermann, Jul. Henr, ed. Pauli epistola ad Philemonem speciminis loco ad fidem versionum orientalium veterum una cum earum textu originali graece. Berlin: Sumptibus C.G. Lůderitz, 1844.